Recenze: Chytré pánské hodinky ARMODD Silentwatch 4 Lite

Proč chtít právě tyto chytré hodinky od české značky ARMODD? Dnešní recenze je věnovaná čistě jen jim. Dozvíte se o nich vše podstatné na jediném místě. 

Pánské chytré hodinky ARMODD Silentwatch 4 Lite nabízí svěží design a chytré funkce, které byly navrženy speciálně pro muže a jeho životní komfort.

ARMODD Silentwatch 4 Lite video from ARMODD.CZ on Vimeo.

Silentwatch 4 Lite jsou u nás aktuálně k dostání v provedení:

Materiál a provedení hodinek

Hodinky ARMODD Silentwatch 4 Lite jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a vyznačují se precizně hladkým povrchem. Jejich plně dotykový kulatý displej, který kryje odolné sférické sklo, je dobře čitelný i na přímém slunci a má dobré pozorovací úhly. 

 Armodd Silentwacth 4 Lite z boku

Na boku hodinek naleznete tři funkční tlačítka, která uživateli jednak usnadní pohyb v menu, a jednak zpřístupní zrychlení některých funkcí.

Uživatele zajisté potěší i možnost výběru z různých druhů řemínků. Kromě řemínku silikonového, který najdete v každé krabičce, jsou v nabídce také kožené nebo kovové varianty. Každý z nich se přitom perfektně přizpůsobí zápěstí vaší ruky. Řemínek vyměníte snadno pomocí vycvakávací osičky.

Design dle vlastních představ

silentwatch-4-lite_05d

Nejen řemínky, ale také vzhled displeje si může uživatel do značné míry přizpůsobit. Hodinky totiž nabízí širokou škálu ciferníků. Ty základní se nachází přímo v hodinkách, rozšířená nabídka pak v mobilní aplikaci DaFit. V případě, že by základní ani rozšíření nabídka nestačily, lze si v aplikaci vytvořit ciferník z vlastní fotografie.

Propojení s mobilní aplikací

Chcete-li využívat potenciál hodinek ARMODD Silentwatch 4 Lite naplno, je třeba jejich propojení s mobilní aplikací DaFit. V té můžete jednak provádět různá nastavení, a jednak zobrazovat výsledky funkcí, které tyto hodinky nabízí. Funkční jsou s operačními systémy Android i iOS.

silentwatch-4-lite_07

Mobilní aplikace DaFit je stejně jako samotné hodinky plně lokalizována do češtiny, a tudíž se v ní snadno zorientujete. Pokud by vám tato jazyková varianta nevyhovovala, zvolíte si v aplikaci jednoduše jinou. Její ovládání je velmi intuitivní.

Co ARMODD Silentwatch 4 Lite umí?

Naprostou samozřejmostí je upozornění na příchozí hovory, textové zprávy či notifikace z vybraných aplikací. To, jaké notifikace si přejete dostávat, nastavíte opět ve výše zmíněné aplikaci DaFit.

silentwatch-4-lite_01

Těšit se ale můžete i na celou řadu doplňkových funkcí, jako jsou funkce najdi můj telefon, počasí, stopky, budík, dálková spoušť fotoaparátu telefonu, či možnost ovládat hudební přehrávač v mobilu. Nechybí ani jednoduché hry, které vám v případě potřeby pomohou zkrátit dlouhou chvíli.

Za zdravý životní styl

Jste-li vyznavači zdravého životního stylu a hledáte spolehlivého parťáka, který vás bude každý den motivovat, pak jsou hodinky ARMODD Silentwatch 4 Lite přesně pro vás.

2019-4_85550a5271c09a14fb886659c216b9b

Hodinky dennodenně zaznamenávají vaši aktivitu – ať už jsou to ušlé kroky či kilometry, spálené kalorie, nebo také délka a kvalita spánku. To vše budete mít díky přehledným statistikám v mobilní aplikaci pod kontrolou.

Díky nabídce z 8 sportovních režimů můžete svou fyzickou aktivitu razantním krokem posunout na komplexnější úroveň. Kromě základní chůze a běhu si můžete vybrat třeba také plavání, jízdu na kole, švihadlo a další.

silentwatch-4-lite_04

Přehled budete mít také o své fyzické kondici, neboť hodinky mimo jiné zvládají i měření vašeho aktuálního stavu – orientačního krevního tlaku, tepové frekvence a saturace kyslíku v krvi. U srdečního tepu si navíc můžete zapnout měření kontinuální, kdy hodinky budou sledovat váš tep po celý den. Po každém měření se výsledky ihned synchronizují s mobilní aplikací.

Pomocník s výdrží pro každou příležitost

Pánské chytré hodinky ARMODD Silentwatch 4 Lite se hodí pro každou příležitost. S koženým či kovovým řemínkem můžete klidně vyrazit do společnosti, s řemínkem silikonovým pak za sportem.

 silentwatch-4-lite_06

Při běžném používání vydrží nabité až 3 dny, v režimu stand-by pak až 15 dní. Nikdy vás tak nenechají na holičkách. Takže prostě ideální dárek, že? 

Hledáte-li hodinky s chytrými funkcemi, líbivým designem a skvělým poměrem ceny a výkonu, pak jsou hodinky ARMODD Silentwatch 4 Lite jasnou volbou.

armodd-panske-hodinky

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení