Originální dárek pro přítelkyni: radost udělají šperky, ale i dámské chytré hodinky

Jak dojde na výběr dárků, nikdo si není jistý vůbec ničím. V dobře vybraném dárku by se mělo promítnout to, že víte, po čem přítelkyně touží, i to, že ji dobře znáte a tušíte, co ocení.

Máme pro vás 10 tipů, které by jí mohly udělat radost.

#1 Dámské chytré hodinky

 

Sportuje vaše přítelkyně a potřebuje parťáka, který jí ukáže, kolik kalorií během dne spálila nebo jak kvalitní měla spánek? Nebo zatím pohybu moc nedala a ocenila by motivaci, která by ji provedla nelehkými začátky? Levné chytré dámské hodinky naší nové řady ARMODD jí potom rozhodně potěší.

Co například vše umí?

armodd-damske-hodinky

  • Upozorní ji na příchozí hovory, SMS a taky na zprávy z aplikací a události.
  • Jsou kompletně v českém jazyce - menu i mobilní aplikace.
  • Budou jí měřit tep, kroky, ušlou vzdálenost, spálené kalorie a spánek.
  • Ve sportovním režimu nabídnou různé druhy aktivit.
  • Taky zaujmou svým elegantním vzhledem, který padne k funkčnímu oblečení i kostýmku.
  • A je toho ještě mnohem víc!

#2 Přívěsek

Zní to moc banálně? Nemusí být! Stačí, když budete vybírat s citem a když se budete řídit tím, co má ráda a co by o ní mohlo něco vypovědět.

Privesek

Dneska už se dají sehnat neuvěřitelné přívěsky, takže nemusíte skončit u srdíčka, čtyřlístku nebo písmenka, ale klidně u motorky, zkřížených lyží nebo lahvinky vína.

#3 Vyvolané fotky

Vůbec to není staromódní a vaši přítelkyni to nadchne. Vyvolejte pár jejích i vašich společných fotek, rozvěste je po bytě na provázek jako prádlo, zapalte pár svíček (ale pozor, aby se to spolu nepotkalo) a společně si je projděte.

Vyvolane fotky

Můžete jí říct, na které z fotek jí to nejvíc sluší nebo kde jste společně pořídili svou společnou nejhezčí fotku.

#4 Poukázka do oblíbené kavárny

Vzpomeňte si, kde se vaše přítelkyně vždycky ráda zastaví na výbornou kávu nebo jakoukoli jinou dobrotu.

Kafe

A pak jednoduše pořiďte pořádně nabušenou poukázku. Nemusí to být kavárna. Klidně vinárna, restaurace, koktejlový bar…

#5 Poukázka na masáž

Co každou ženu potěší, to je „poukázka na odpočinek“.

Masaz

A jestli si vaše přítelkyně občas ráda zajde na masáž, nebo naopak na žádné ještě nikdy nebyla, neváhejte ani minutku a nešetřete. Vrátí se vám domů odpočinutá, svěží a šťastná.

#6 Zážitek nad zlato

Pro dobrodružné povahy se jako originální dárek hodí třeba skok s padákem nebo jízda sporťákem, pro ty usedlejší zase kurz vaření s mistrem kuchařem.

Vareni

Vzpomeňte si, jestli v poslední době přítelkyně o něčem takovém nemluvila, a zařiďte jí den, na jaký jen tak nezapomene.

#7 Knížka

Má ráda knížky? Pokud o nich s vámi mluvila, vypátrejte, jakého autora hltá nebo kterému žánru dává přednost, zajděte do dobrého knihkupectví a pořiďte jí čtivo.

Knizka

To, že s vámi pár dní nebude mluvit, protože bude začtená, bude známka toho, že se výběr zdařil.

#8 Hřejivý plyšák

Věčně zmrzlá? I na to máme řešení.

Hřejivý

Hřejivý plyšák se dá dnes pořídit už docela levně a kromě toho, že ji zahřeje (nebo nahřeje bolavá záda), taky provoní prostor. A přitom stačí jen minutka v mikrovlnce.

#9 Večeře

Samozřejmě, můžete si zajít do restaurace, ale co to tentokrát zkusit jinak? Pokud vaše gastronomické dovednosti nekončí u vajíček natvrdo, uvařte vy!

Vecere

Vaše přítelkyně určitě ocení snahu, s níž se do celé akce pustíte. A nemusíte se bát, drobné nedostatky budou rázem odpuštěny.

#10 Aromalampa a vonné oleje

Kdo by nemiloval aspoň nějakou vůni? Jestli vaše přítelkyně ještě nemá aromalampu, dopřejte jí nějakou pěknou designovou a k tomu vyberte několik éterických olejíčků.

Aromalampa

Jestli už aromalampu má, možná už víte, které vůně miluje. Pak stačí sáhnout po nich nebo objevit něco, co ještě nezkusila!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení