O značce

O společnosti

Společnost SMARTOMAT s.r.o. jsme založili v roce 2016 a naším primárním cílem je nabízet smart produkty, jako jsou chytré hodinky a fitness náramky, ve vysoké kvalitě a za dostupnou cenu.

Vybudovali jsme pro český trh vlastní internetový obchod Smartomat.cz. Později jsme naše působení prostřednictvím lokalizovaného e-shopu Smartomat.sk rozšířili i na Slovensko a vybrané chytré produkty z naší produkce nabízíme na dalších evropských trzích.

Screenshot e-shopu SMARTOMAT
Chytré hodinky SMARTOMAT

Chytré hodinky SMARTOMAT

Značka SMARTOMAT nabízí zákazníkům vynikající poměr ceny a výkonu. Proti jiným značkám stejné kategorie klademe důraz na to, aby byly chytré hodinky pohodlně použitelné pro všechny uživatele, proto lokalizujeme do českého jazyka nejen aplikace pro mobilní telefony, ale často i vlastní menu chytrých hodinek. Za kvalitou našich produktů si stojíme.

Zákaznická podpora

Dosáhli jsme certifikátu srovnávače Heureka.cz „Ověřeno zákazníky“ a s cílem poskytovat nejlepší služby nabízíme na všechny chytré hodinky i fitness náramky plnou dvouletou záruku a záruční i pozáruční servis.

K produktům dodáváme podrobné manuály v českém jazyce a poskytujeme e-mailovou i telefonní zákaznickou podporu. Naprostou většinu zboží máme skladem, takže ho ihned po obdržení objednávky odesíláme k vám.

Zákaznická podpora
Prémiová řada produktů ARMODD

Prémiová řada produktů ARMODD

V roce 2019 jsme spustili prodej prémiové řady produktů ARMODD u kterých klademe maximální důraz zejména na unikátní design a precizní zpracování. Produkty jsou zabaleny v luxusních černých dárkových krabičkách. Řada ARMODD má své vlastní logo a jednotný vizuální styl.