Recenze: Chytré dámské hodinky ARMODD Candywatch Crystal stříbrná

Elegance se spoustou chytrých funkcí navíc, odolné a moderní provedení, to jsou dámské chytré hodinky ARMODD Candywatch Crystal

Dámské chytré hodinky ARMODD Candywatch Crystal nabízejí moderní hladký design, který neruší ovládací tlačítka na boku hodinek – model se ovládá pouze pomocí dotykového displeje. Jeho vzhled si můžete upravit výběrem jednoho z pěti připravených ciferníků.

armodd-damske-hodinky

ARMODD Candywatch Crystal ciferníky

Hodinky Candywatch Crystal jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli a displej kryje odolné sférické sklo Gorilla Glass. Díky kovovému řemínku s magnetickým zapínáním se pohodlně navlékají a přesně se přizpůsobí zápěstí vaší ruky. V případě zájmu můžete vyměnit kovový řemínek za kožený, buď v černé nebo v bílé barvě. Displej hodinek s vysokým jasem se rozsvítí pootočením zápěstí, dotykem do jeho spodní části pak vyvoláváte jednotlivé funkce.

Instalace aplikace a párování

Vaším prvním krokem bude instalace aplikace WearHealth do mobilního telefonu, která se s hodinkami synchronizuje a nabízí pak na větším displeji vaše denní statistiky a další informace. Nejjednodušší způsob, jak nainstalovat aplikace, je načtení QR kódu z českého návodu, který dostanete v krabičce s hodinkami.

WearHealth
ANDROID
WearHealth
iOS

Po instalaci vás aplikace požádá o povolení k přístupu k funkcím telefonu – pro její správné fungování doporučujeme povolit všechny. Spárování telefonu s hodinkami pak vyžaduje zapnout Bluetooth na vašem telefonu a v aplikaci WearHealth vybrat v menu položku Můj. Klepnutím na (+) Připojte přístroj se spustí hledání (skenování) dostupných přístrojů. Klepnutím pak spárujete své hodinky s telefonem – tím se na nich automaticky synchronizuje správné datum a čas.

ARMODD Candywatch Crystal screeny mobilní aplikace

Co Candywatch Crystal umí

Jakmile máte hodinky spárované s telefonem, můžete si nastavit, jaká upozornění na ně chcete dostávat – kromě SMS a příchozích hovorů umí upozornit i na zprávy z jiných aplikací (WhatsApp, Messenger...). Hodinky zaznamenávají vaši denní aktivitu – ušlé kroky a kilometry, vaše tempo, spálené kalorie a v intervalu 22.00 až 8.00 délku a kvalitu spánku. V aplikaci si můžete nastavit budík – hodinky vás pak příjemně probudí pomocí jemných vibrací.

Kromě budíku jsou v chytrých hodinkách i klasické stopky, a pokud jsou navzájem v Bluetooth dosahu, dokážou vám chytré hodinky pomoci najít zapadlý telefon. V aplikaci pak můžete využít možnost monitorování menstruačního cyklu – funguje jako menstruační kalendář, kde lze povolit upozornění na blížící se menstruaci a plodné dny. Po nastavení v aplikaci je třeba synchronizovat s hodinkami ty vás pak ikonou a popiskem upozorní, v jaké fázi periody se nacházíte.

ARMODD Candywatch Crystal mobilní aplikace

Za zdravý životní styl

Chytré hodinky ARMODD Candywatch Crystal vám pomůžou dodržovat zdravý životní styl – můžete si nastavit cíle v podobě denního počtu kroků, ale i délky spánku – přehledné denní, týdenní a měsíční statistiky v aplikaci vás pak dále motivují k neustálému zlepšování. Kromě základní chůze a běhu chytré hodinky umožnují nastavit další sportovní aktivity – pokud holdujete turistice, nastavíte si climbing, neboli chůzi v terénu, nechybí ani jízda na kole, plavání, stolní tenis, basketbal, badminton a fotbal. Abyste věděli, jak se vyvíjí vaše fyzická kondice, hodinky zvládají i měření vašeho aktuálního stavu. Senzor chytrých hodinek změří orientačně krevní tlak i vaši tepovou frekvenci, její měření lze nastavit na pravidelné intervaly.

ARMODD Candywatch Crystal s kabelkou

Elegantní Candywatch Crystal si klidně můžete vzít na ples nebo společenskou akci, nevadí jim ale ani sportovnější podmínky. Certifikace IP68 ve skutečnosti znamená, že jsou prachotěsné a vodotěsné. Nedoporučujeme ale skoky do vody, potápění a dlouhodobý pobyt ve vodě. S pětidenní výdrží při běžném používání a 15 dnech v režimu stand-by, jsou ARMODD Candywatch Crystal rozhodně velmi zajímavá volba v segmentu elegantních chytrých hodinek.

Popis produktu

 • Značka: ARMODD
 • Model: Candywatch Crystal
 • Barva: stříbrná
 • Materiál: Ocel / sférické sklo (Gorilla Glass)
 • Voděodolnost: IP68
 • Tvar: kulatý displej
 • Displej: IPS dotykový 1,04“
 • Ciferník: 32 mm
 • Řemínek: 24 cm
 • Hmotnost: 70 g
 • Výdrž: 5 / 15 dní (běžný provoz / pohotovostní režim)

Co najdete v balení

 • Hodinky Candywatch Crystal
 • Dobíjecí kabel (USB-A -> magnetický konektor)
 • Návod v českém jazyce
 • Jehla na vyjmutí SIM karty telefonu

Vybavení

Kompatibilita: Android 4.3 a vyšší / iOS 8 a vyšší
Aplikace: WearHealth v češtině
Menu hodinek: čeština
Připojení: Bluetooth

Smart funkce: vibrace, upozornění na příchozí zprávy a hovory, budík, stopky, vyhledání telefonu, měření tepu a tlaku, monitoring spánku, měření vzdálenosti/krokoměr, měření tempa, monitoring menstruačního cyklu

Sportovní aktivity: běh, chůze, chůze v terénu, jízda na kole, plavání, stolní tenis, basketbal, badminton, fotbal

Senzory: gyroskop, akcelerometr

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení