Fitness náramky: šetří čas i vaši energii

V dnešní době nejsou chytré fitness náramky jen další hračkou pro technologické nadšence. Stávají se stále více přirozeným společníkem, který svému majiteli pomáhá stát se efektivnějším díky kontrole nad svým volným časem i energií. Dnes si představíme několik funkcí a typů fitness náramků od elegantních doplňků až po odolnější sportovní varianty.

Nejdražší komodita? Čas.

Díky snadnému propojení s telefonem vás chytrý náramek upozorní na příchozí hovory či zobrazí příchozí zprávy (včetně aplikací typu WhatsApp, Facebook a Instagram) na displeji, aniž byste museli vytáhnout svůj smartphone z kapsy.

 

2Smartomat Silentband, elegantní módní doplněk, chytré hodinky a fitness náramek v jednom.

Stylový a moderní doplněk pro aktivní městský život

Stále populárnější jsou fitness náramky mezi ženami. Jednoduše pro svou praktičnost, ale také proto, že si dnes mohou vybrat i krásné designové modely.

Oblíbenou funkcí je měření počtu ušlých kroků během jednoho dne, kdy si uživatel nastaví svůj optimální denní limit pro udržení fyzické kondice.

Velmi častým cílem je například 10 000 kroků denně, a pokud se nepodaří daného množství přes den dosáhnout, řešením je krátká podvečerní procházka. Pro udržení těla v kondici není třeba posedlost cvičením a monitoring nachozených kroků za den je přesně ta funkce, kterou ocení většina běžných uživatelů.

3

Smartomat Wristcandy, designový chytrý náramek ve 3 provedeních s řemínkem typu milánský tah je perfektním dárkem pro ženy.

Chytrý partner na sport

Fitness náramky nenesou své jméno pro nic za nic. Sledují spálené kalorie, srdeční tep, GPS polohu, naběhané vzdálenosti, trasy ujeté na kole či bruslích. Pokud uživatel překročí svou minimální nebo maximální tepovou frekvenci a hrozí mu nebezpečí, fitness náramek jej upozorní a zabrání nepříjemné zdravotní komplikaci.

Veškerá data sesbíraná náramkem je pak možné dopodrobna sledovat také v mobilní aplikaci, která je dostupná pro operační systémy iOS i Android. Sportovní varianty fitness náramků mají odolný design, vodotěsnost IP56 a při plném užití vydrží na jedno nabití až 7 dní.

4

Smartomat Sprintband využijí naplno příznivci aktivního i rekreačního sportu nebo pravidelné outdoorové turistiky.

Doplňkové funkce a vychytávky

Zajímavou a praktickou funkcí některých modelů je také ovládání fotoaparátu telefonu na dálku prostřednictvím chytrého fitness náramku. Neméně praktickou vychytávkou je potom funkce Najdi můj telefon, čímž se můžete navždy rozloučit s klasickou větou "Mohl bys mě prosím tě prozvonit?".

Stylová je funkce přepínání mezi typy zobrazení displeje náramku. Lze zvolit mezi digitálkami, klasickým ciferníkem nebo kombinací, takže mimo chvíle strávené sportem lze zvolit čistý hodinkový design.

Jednotlivé modely fitness náramků se liší designem, výdrží i množstvím funkcí. Vybrat si ten ideální přesně pro sebe nebo svého partnera můžete v naší nabídce.

banner